Telèfon SOS Exterior IP65 Telèfons d'emergència
Call Box adequat per a l'ús lateral de l'autopista, a part d'això, s'utilitza sovint a campus universitaris i universitaris, carrers, plaça pública, -parcs d'automòbils, comissaries de policia, edificis exteriors, centres comercials, zones industrials i zones allunyades.
Descripció
╡Descripció del producte╞
Telèfon SOS Exterior IP65 Telèfons d'emergència
Call Box adequat per a l'ús lateral de l'autopista, a part d'això, s'utilitza sovint aCampus universitaris i universitaris, Carrers, plaça pública, aparcaments-cotxes, comissaries de policia, edificis exteriors, centres comercials, zones industrials i zones allunyades.
L'entrada del cable es troba a la part posterior del telèfon per evitar danys artificials, mentre que el teclat estàResistent a la intempèrie i al vandalisme.
| Material de la carcassa | Panell d'acer inoxidable SUS304 i cos CRS |
| Telèfon Material | Sense auricular |
| Teclat | Sense teclat |
| Interruptor de ganxo | Sense interruptor de ganxo |
| Pulsador | Pulsador d'acer inoxidable |
| Temperatura | Funcionament: -30 graus a +65 graus Emmagatzematge: -40 graus a +75 graus |
| Resistència a la intempèrie | IP65 per a la placa frontal |
| To de trucada | To trillat agut 80 dBA a 1 metre típic |
| M.T.B.F. | Calculat per tenir un MTBF superior a 50.000 hores d'ús |
| Pes | Fins a 3 kg segons opció |

╡Especificació tècnica╞
Telèfon exterior SOS IP66 Telèfons d'emergència


| Versió analògica | |
| Font d'alimentació | Des de la xarxa telefònica analògica |
| Tensió d'alimentació | 24 VDC a 65 VDC |
| Corrent de subministrament | 20 mA DC a 100 mA DC |
| Volum del timbre | - 80dB(A) a una distància d'1 m - 110dB(A) a una distància d'1 m (per a altaveus de botzina extern) |
| Mètode de marcatge | Mode DTMF d'acord amb la recomanació ITU-T Q.23. |
| Versió SIP | |
| Font d'alimentació | PoE o 12V DC |
| Consum d'energia | -Inactiva: 1,5 W -Actiu: 1,8 W |
| Protocol SIP | SIP 2.0 (RFC3261) |
| Còdec de suport | G.711 A/U, G.722 8000/16000, G.723, G.729 |
| Tipus de comunicació | Dúplex complet |
| Volum del timbre | - 90~95dB(A) a una distància d'1 m - 110dB(A) a una distància d'1 m (per a altaveus de botzina extern) |
| Condicions ambientals | |
| Tipus de protecció | IP 66 segons EN60529 |
| Temperatura de funcionament | -25 graus a +70 graus |
| Temperatura d'emmagatzematge | -25 graus a +85 graus |
╡Característiques╞
Telèfon exterior SOS IP66 Telèfons d'emergència
✔ Carcassa robusta, construïda amb acer laminat en fred
✔ Botó metàl·lic resistent al vandalisme
✔ Operació mans lliures
✔ Opcions de marcatge automàtic de botó simple o doble amb programació remota
╡Embalatge i lliurament╞
Telèfon exterior SOS IP66 Telèfons d'emergència

| Mida de la unitat | 339 *146 *126 (mm) |
| Mida del cartró | 200*300*440 (mm) |
| Materials d'embalatge | Cotó perlat, cartró |
| Pes net | 5 KG |
| Pes brut | 6 KG |

| Port | Shenzhen, Guangdong | |||
Temps d'execució (Si acabeu el pagament avui, la vostra comanda s'enviarà dins de la data de lliurament.) | Quantitat (conjunts) | 1 | 2-500 | >500 |
| Est. Temps (Dies) | 2 | 25 | A negociar | |
╡Els nostres serveis╞
Telèfon exterior SOS IP66 Telèfons d'emergència

░Productes o solucions ODM i OEM
░ La comanda de mostra és molt benvinguda
░Respondrem la vostra consulta en un termini de 12 hores
░ Actualitza el procés productiu i mostra els detalls de l'embalatge
░Després d'entregar la mercaderia, us farem un seguiment dels productes una vegada cada dos dies, fins que rebeu els productes.
░ Quan tingueu els productes, si teniu més preguntes, poseu-vos en contacte amb nosaltres i us resoldrem els problemes a temps.
╡La nostra empresa╞
Telèfon exterior SOS IP66 Telèfons d'emergència
J&R és un disseny i fabricant amb seu a la Xina d'equips de comunicacions resistents. Els nostres telèfons i sistemes funcionen, i per últim, en entorns on els productes habituals no ho farien.
(Tots els nostres models de telèfon disponibles per a versió analògica, versió IP/SIP, versió GSM/3G/4G)
Després d'estudiar bé la vostra informació, esperem sincerament entrar en col·laboració amb el vostre estimat company.and esperem servir-vos i cooperar amb vosaltres per a tota la nostra gamma de productes al vostre mercat.
Podríem oferir-vos tota la nostra gamma de productes amb Solució ODM i OEM per satisfer bé les vostres demandes i exigències.

╡PMF╞
Telèfon exterior SOS IP66 Telèfons d'emergència
Q: Tens algun límit MOQ?
A: MOQ baix, 1 unitat disponible
Q: Puc tenir una comanda de mostra?
A:Sí, donem la benvinguda a la comanda de mostres per provar i comprovar la qualitat. Les mostres mixtes són acceptables.
Q: Què passa amb el temps de lliurament?
A:Normalment en 2-5 dies hàbils. Tenim materials en estoc per a la majoria de productes de venda calenta. I el temps de producció massiva necessita de 2 a 4 setmanes per a la quantitat de comanda de més de 100 unitats.
P: Quin és l'estàndard de qualitat dels vostres productes?
A:Certificació CE, FCC, RoHS, ISO9001:2015 aprovada. Tots els materials són nous i d'alta qualitat. Amb la qualitat estricta,cada telèfon es provarà a fons abans de sortir de la fàbrica.
Q: Està bé imprimir el meu logotip als productes?
A:Sí. Si us plau, informeu-nos formalment abans de la nostra producció i confirmeu el disseny en primer lloc a partir de la nostra mostra.
P: Podeu produir un producte amb el color que trieu?
A: Sí, podem fabricar productes en diferents colors, però pot haver-hi quantitats mínimes o recàrrecs aplicables.
P: Oferiu un servei d'instal·lació?
A: No, no instal·lem productes, però són molt senzills d'instal·lar, si us plau, poseu-vos en contacte amb nosaltres si no esteu segurs.
P: Quan puc rebre el vostre pressupost?
A: En 12 hores
P: Com et puc pagar?
A: Molts mètodes convenients per triar: Paypal, T/T, L/C.
Etiquetes populars: Telèfons d'emergència SOS per a l'aire lliure IP65, Xina, fabricants, proveïdors, fàbrica, empresa, marques, compra, millor, productes d'alta-qualitat
Enviar la consulta
Potser també t'agrada











