Ascensor Telèfon VoIP / Ascensor Telèfon d'emergència
El telèfon d'emergència Vandal Resist es basa en una placa frontal d'acer inoxidable i ofereix un funcionament clar de mans lliures i de veu alta-per a qualsevol àrea pública. Està dissenyat per satisfer les necessitats dels clients que pateixen pèrdues per actes vandàlics.
Descripció
Ascensor Telèfon VoIP / Ascensor Telèfon d'emergència


Davant i inferior


Enrere i dalt
Descripció del producte
Ascensor Telèfon VoIP / Ascensor Telèfon d'emergència

JR308-FK Ascensor Telèfon VoIP / Ascensor El telèfon d'emergència està construït amb acer inoxidable
que és una superfície totalment segellada contra la pols i la corrosió.
Quatre forats de muntatge incrustats per evitar que el telèfon sigui robat.
El cable es connecta des de darrere del telèfon i el contorn del telèfon és artístic i senzill.
| Material de la carcassa | Cos d'acer inoxidable |
| Colors | VERMELL, GROC, GRIS |
| Material del telèfon mòbil | Sense auricular |
| Teclat | Teclat metàl·lic resistent (Botó: botó d'acer inoxidable amb taxa IP65) |
| Temperatura | Funcionament: -30 graus a +65grau Emmagatzematge: -40 graus a +75 graus |
| Resistència a la intempèrie | IP65 |
| To de trucada | To trillat agut 80 dBA a 1 metre típic |
| Ganxo interruptor | Sense interruptor de ganxo |
| M.T.B.F. | Calculat per tenir un MTBF superior a50.000 hores d'ús |
| Pes | Fins a2.5kg segons opció |
Especificació tècnica
Ascensor Telèfon VoIP / Ascensor Telèfon d'emergència


| Versió analògica | |
| Font d'alimentació | Des de la xarxa telefònica analògica |
| Tensió d'alimentació | 24 VDC a 65 VDC |
| Corrent de subministrament | 20 mA DC a 100 mA DC |
| Volum del timbre | - 80dB(A) a una distància d'1 m - 110dB(A) a una distància d'1 m (per a altaveus de botzina extern) |
| Mètode de marcatge | Mode DTMF d'acord amb la recomanació ITU-T Q.23. |
| Versió SIP | |
| Font d'alimentació | PoE o 12V DC |
| Consum d'energia | -Inactiva: 1,5 W -Actiu: 1,8 W |
| Protocol SIP | SIP 2.0 (RFC3261) |
| Còdec de suport | G.711 A/U, G.722 8000/16000, G.723, G.729 |
| Tipus de comunicació | Dúplex complet |
| Volum del timbre | - 90~95dB(A) a una distància d'1 m - 110dB(A) a una distància d'1 m (per a altaveus de botzina extern) |
| Condicions ambientals | |
| Tipus de protecció | IP 66 segons EN60529 |
| Temperatura de funcionament | -30 graus a +70 graus |
| Temperatura d'emmagatzematge | -40 graus a +75 graus |
Característiques
Ascensor Telèfon VoIP / Ascensor Telèfon d'emergència

★ Botó d'altaveu - mans lliures per connectar el centre de rescat
★ En muntatge a la paret - instal·lació senzilla
★Resistent al vandalismees pot programar el teclat complet -
★ Telèfon analògic estàndard o telèfon SIP
Aplicacions
Ascensor Telèfon VoIP / Ascensor Telèfon d'emergència
JR308-FK Ascensor Telèfon VoIP / Ascensor Telèfon d'emergènciaésadequat per al seu ús aeroport, hospital, banc, caixer automàtic, campus, ascensor / ascensor, sala neta, exterior o exterior de l'edifici, etc.

Embalatge i lliurament
Ascensor Telèfon VoIP / Ascensor Telèfon d'emergència
| Mida de la unitat | 200 *150 *52 (mm) |
| Mida del cartró | 340 *235 *165 (mm) |
| Materials d'embalatge | Cotó perlat, cartró |
| Pes net | 2 KG |
| Pes brut | 3 KG |

| Port | Shenzhen, Guangdong | |||
| Temps d'execució (Si acabeu el pagament avui, la vostra comanda s'enviarà dins de la data de lliurament.) | Quantitat (conjunts) | 1 | 2-500 | >500 |
| Est. Temps (Dies) | 2 | 25 | A negociar | |
La nostra empresa
Ascensor Telèfon VoIP / Ascensor Telèfon d'emergència

J&R Technology sempre s'adhereix al precepte de la seguretat primer els productes de fabricació. L'esperança que els nostres productes puguin salvar vides en un moment crític és el desig més gran de tots els empleats de J&R Technology.
Ens comprometem a crear solucions de comunicació i telèfons fiables,-en temps real i estables per als clients i els vostres projectes.
Tots els productes telefònics fabricats a J&R estan avalats per la impressionant garantia de 2 anys de l'empresa, que ve de sèrie sense cap cost addicional.
Si us plau, no dubteu a contactar amb nosaltres si esteu interessats en el nostre producte.
PMF
Ascensor Telèfon VoIP / Ascensor Telèfon d'emergència
Q: Tens algun límit MOQ?
A: MOQ baix, 1 unitat disponible
Q: Puc tenir una comanda de mostra?
A:Sí, donem la benvinguda a la comanda de mostres per provar i comprovar la qualitat. Les mostres mixtes són acceptables.
P: Quin és l'estàndard de qualitat dels vostres productes?
A:Certificació CE, FCC, RoHS, ISO9001:2015 aprovada. Tots els materials són nous i d'alta qualitat. Amb la qualitat estricta,cada telèfon es provarà a fons abans de sortir de la fàbrica.
Q: Està bé imprimir el meu logotip als productes?
A:Sí. Si us plau, informeu-nos formalment abans de la nostra producció i confirmeu el disseny en primer lloc a partir de la nostra mostra.
P: Podeu produir un producte amb el color que trieu?
A: Sí, podem fabricar productes en diferents colors, però pot haver-hi quantitats mínimes o recàrrecs aplicables.
P: Oferiu un servei d'instal·lació?
A: No, no instal·lem productes, però són molt senzills d'instal·lar, si us plau, poseu-vos en contacte amb nosaltres si no esteu segurs.
P: Com tractar amb el defectuós?
A: En primer lloc, els nostres productes es fabriquen amb un estricte sistema de control de qualitat i la taxa de defectuositat serà inferior al 0,2%.
En segon lloc, durant el període de garantia, n'enviarem un de nou amb una comanda nova per a petites quantitats.
Per als productes per lots defectuosos, els repararem i us els tornarem a enviar o podrem discutir la solució, inclosa la trucada-d'acord amb la situació real.
P: Què tal l'enviament?
A: 1. Envia per DHL / TNT / UPS / FEDEX / EMS, 3-5 dies
2.Envia per avió: arribeu a l'aeroport de destinació ràpidament i després recolliu-lo vosaltres mateixos
3.Enviament per mar: cost d'enviament baix i lliurament lenta (15 - 30 dies)
Etiquetes populars: Telèfon d'ascensor VoIP / Ascensor Telèfon d'emergència, Xina, fabricants, proveïdors, fàbrica, empresa, marques, compra, millor, productes d'alta-qualitat
Enviar la consulta
Potser també t'agrada













