Caixa telefònica GSM d'emergència
La caixa telefònica GSM d'emergència està dissenyada per a ús exterior, basada en un acer laminat en fred amb un cos recobert de pols i una placa frontal d'acer inoxidable, ofereix una major resistència al vandalisme i garanteix que la funció principal de les comunicacions es mantingui en tot moment.
Descripció
Descripció del producte
JR330-SC.pdfCaixa telefònica GSM d'emergència
Caixa telefònica GSM d'emergènciaestà dissenyat per a ús exterior, basat en aacer laminat en fredamb el cos recobert de pols, iplaca frontal inoxidable, ofertes augmentadesresistència al vandalisme, i garantir que la funció principal de les comunicacions es mantingui en tot moment.

| Material de la carcassa | Cos d'acer laminat en fred |
| Colors | VERMELL, GROC, GRIS |
| Material del telèfon mòbil | Sense auricular |
| Teclat | Sense teclat |
| Temperatura | Funcionament: -30 graus a +70 graus Emmagatzematge: -40 graus a +75 graus |
| Resistència a la intempèrie | IP65 |
| To de trucada | To trillat agut 85 dBA @ 1 metre típic |
| Interruptor de ganxo | Electrònic / magnètic sense parts mòbils visibles |
| M.T.B.F. | Calculat per tenir un MTBF superior a 50.000 hores d'ús |
| Pes | Fins a 1 kg segons opció |
Especificació tècnica
Caixa telefònica GSM d'emergència
| Versió analògica | |
| Font d'alimentació | Des de la xarxa telefònica analògica |
| Tensió d'alimentació | 24 VDC a 65 VDC |
| Corrent de subministrament | 20 mA DC a 100 mA DC |
| Volum del timbre | - 80dB(A) a una distància d'1 m - 110dB(A) a una distància d'1 m (per a altaveus de botzina extern) |
| Mètode de marcatge | Mode DTMF d'acord amb la recomanació ITU-T Q.23. |
| Versió SIP | |
| Font d'alimentació | PoE o 12V DC |
| Consum d'energia | -Inactiva: 1,5 W -Actiu: 1,8 W |
| Protocol SIP | SIP 2.0 (RFC3261) |
| Còdec de suport | G.711 A/U, G.722 8000/16000, G.723, G.729 |
| Tipus de comunicació | Dúplex complet |
| Volum del timbre | - 90~95dB(A) a una distància d'1 m - 110dB(A) a una distància d'1 m (per a altaveus de botzina extern) |
| Condicions ambientals | |
| Tipus de protecció | IP 66 segons EN60529 |
| Temperatura de funcionament | -30 graus a +70 graus |
| Temperatura d'emmagatzematge | -40 graus a +75 graus |

Característiques
Caixa telefònica GSM d'emergència
★ Diverses carcasses i colors - resistents i atractius-
★ Llum intermitent - per a notificacions d'estat i instruccions
★ Qualitat de so excel·lent - STI aprovat a 0,9
★ Suport programable per a marcatge ràpid
★ Funció de missatge de suport per a bateria baixa, obertura de la porta i força de senyal baixa

Aplicacions
Caixa telefònica GSM d'emergència
La caixa de telèfon GSM d'emergència està dissenyada per utilitzar-lacarretera, carretera, parc, túnel, etc, l'ofertacomunicació de veu fiableper a llocs i{0}}oferta molt sorollosossenyal-atractiuper a zones fosques.

Embalatge i lliurament
Caixa telefònica GSM d'emergència
| Mida de la unitat | 530 *280 *200 (mm) |
| Mida del cartró | 620 *340 *260 (mm) |
| Materials d'embalatge | Cotó perlat, cartró |
| Pes net | 10 KG |
| Pes brut | 12 KG |
| Port | Shenzhen, Guangdong | |||
| Temps d'execució (Si acabeu el pagament avui, la vostra comanda s'enviarà dins de la data de lliurament.) | Quantitat (conjunts) | 1 | 2-500 | >500 |
| Est. Temps (Dies) | 2 | 25 | A negociar | |

La nostra empresa
Caixa telefònica GSM d'emergència
Des de la creació de J&R Technology, l'empresa ha millorat contínuament la productivitat, la capacitat d'R+D i la qualitat dels serveis de vendes.
A través d'anys d'esforç i desenvolupament, J&R s'ha convertit en l'empresa líder en la professió d'equips de comunicació especials de la indústria i ha obtingut la certificació High Technology Expertise (HNTE).
Fins ara, J&R ha aprovat la certificació ISO9001 i els productes han aconseguit la certificació CE, FCC, A-tick, IECEX, RCM i altres certificacions de productes internacionals importants.

Els nostres clients
Caixa telefònica GSM d'emergència

Els nostres socis
Caixa telefònica GSM d'emergència

Part dels certificats
Caixa telefònica GSM d'emergència

Etiquetes populars: Caixa de telèfon gsm d'emergència, Xina, fabricants, proveïdors, fàbrica, empresa, marques, compra, productes d'alta{0}}alta qualitat
Enviar la consulta
Potser també t'agrada
-

Ascensor Telèfon VoIP / Ascensor Telèfon d'emergència
-

Intercomunicador SIP de vaixell resistent a la humit...
-

Marcatge automàtic-telèfon GSM/4G impermeable JR101-CB
-

Telèfon de marcatge automàtic impermeable amb llum J...
-

Telèfon a prova d'aigua amb balisa intermitent JR101...
-

Telèfon resistent a la intempèrie offshore, telèfon ...





