Telèfon industrial VoIP Telèfon SIP
JR103-CB està dissenyat per a la comunicació de veu en un entorn hostil on la fiabilitat, l'eficiència i la seguretat són de primera importància.
Descripció
Telèfon industrial VoIP Telèfon SIP

Frontal i placa base

Esquena i caixa
Descripció del producte
Telèfon industrial VoIP Telèfon SIP

i entrada d'humitat.
impermeable i resistent a la pols, que és molt adequat per a temperatures altes i clima plujós.
que posseeixen un grau elèctric d'alta resistència amb resistència a la generació de fum, a la intempèrie,
i ambients corrosius. Mentrestant, el telèfon està equipat amb un audiòfon-
| Material de la carcassa | Alumini fos a pressió, recobert de pols epoxi |
| Colors | Groc, altres colors per comanda especial |
| Material del telèfon mòbil | Cycoloy amb cordó espiral d'acer inoxidable |
| Teclat | Sense teclat |
| Temperatura | Funcionament: -30 graus a +65grau Emmagatzematge: -40 graus a +75 graus |
| Resistència a la intempèrie | IP66 |
| To de trucada | To trillat agut 80 dBA a 1 metre típic |
| Ganxo interruptor | Electrònic/magnètic sense parts mòbils visibles |
| M.T.B.F. | Calculat per tenir un MTBF superior a50.000 hores d'ús |
| Pes | Fins a5kg segons opció |
Especificació tècnica
Telèfon industrial VoIP Telèfon SIP

| Versió analògica | |
| Font d'alimentació | Des de la xarxa telefònica analògica |
| Tensió d'alimentació | 24 VDC a 65 VDC |
| Corrent de subministrament | 20 mA DC a 100 mA DC |
| Volum del timbre | - 80dB(A) a una distància d'1 m - 110dB(A) a una distància d'1 m (per a altaveus de botzina extern) |
| Mètode de marcatge | Mode DTMF d'acord amb la recomanació ITU-T Q.23. |
| Versió SIP | |
| Font d'alimentació | PoE o 12V DC |
| Consum d'energia | -Inactiva: 1,5 W -Actiu: 1,8 W |
| Protocol SIP | SIP 2.0 (RFC3261) |
| Còdec de suport | G.711 A/U, G.722 8000/16000, G.723, G.729 |
| Tipus de comunicació | Dúplex complet |
| Volum del timbre | - 90~95dB(A) a una distància d'1 m - 110dB(A) a una distància d'1 m (per a altaveus de botzina extern) |
| Condicions ambientals | |
| Tipus de protecció | IP 66 segons EN60529 |
| Temperatura de funcionament | -30 graus a +70 graus |
| Temperatura d'emmagatzematge | -40 graus a +75 graus |
Característiques
Telèfon industrial VoIP Telèfon SIP

★ So d'alta-qualitat- amb bucle d'inducció -integrat
★ 6 cargols de manipulació d'acer inoxidable - per evitar robatoris i manipulacions
★ Fàcil d'instal·lar - muntatge a la paret o muntatge en pilar per triar
Aplicacions
Telèfon industrial VoIP Telèfon SIP
JR101-CBTelèfon industrial VoIP Telèfon SIPmés utilitzat en estació de peatge, benzinera, mina, galeria de canonades subterrànies, túnel, planta de clavegueram, central hidroelèctrica, planta d'acer, fàbrica de processament d'alimentsi així successivament.

Embalatge i lliurament
Telèfon industrial VoIP Telèfon SIP

| Mida de la unitat | 204 *334 *109 (mm) |
| Mida del cartró | 200 *300 *440 (mm) |
| Materials d'embalatge | Cotó perlat, cartró |
| Pes net | 5 KG |
| Pes brut | 6 KG |

| Port | Shenzhen, Guangdong | |||
| Temps d'execució (Si acabeu el pagament avui, la vostra comanda s'enviarà dins de la data de lliurament.) | Quantitat (conjunts) | 1 | 2-500 | >500 |
| Est. Temps (Dies) | 2 | 25 | A negociar | |
Accessoris personalitzats
Telèfon industrial VoIP Telèfon SIP

J&R ofereix serveis d'impressió de LOGO i personalització d'accessoris.
També oferirem solucions adequades segons les necessitats dels clients.
FUNCIÓ DE GANXO: Ganxos magnètics per triar
FORMA DEL TECLAT:Botons rodons i botons quadrats per triar
COLOR DEL LAMP INDICADOR:Vermell, groc, blau, verd per triar
MODEL DE PLACA MADRE:2G/3G/4G/SIP/GSM per triar
CORDON DE HADSET: Cordó arrissat negre del telèfon o cordó espiral d'acer inoxidable
Si teniu algun requisit personalitzat, no dubteu a contactar amb nosaltres.
La nostra empresa
Telèfon industrial VoIP Telèfon SIP

J&R Technology ofereix una gran varietat de telèfons especials i serveis duaners únics als clients. El nostre telèfon és adequat per a tots els sistemes IP, i hem proporcionat a molts clients excel·lents solucions de sistemes d'emergència i un servei telefònic personalitzat, molt madur en la fabricació del telèfon.
PMF
Telèfon industrial VoIP Telèfon SIP
Q: Tens algun límit MOQ?
A: MOQ baix, 1 unitat disponible
Q: Puc tenir una comanda de mostra?
A:Sí, donem la benvinguda a la comanda de mostres per provar i comprovar la qualitat. Les mostres mixtes són acceptables.
Q: Què passa amb el temps de lliurament?
A:Normalment en 2-5 dies hàbils. Tenim materials en estoc per a la majoria de productes de venda calenta. I el temps de producció massiva necessita de 2 a 4 setmanes per a la quantitat de comanda de més de 100 unitats.
P: Quin és l'estàndard de qualitat dels vostres productes?
A:Certificació CE, FCC, RoHS, ISO9001:2015 aprovada. Tots els materials són nous i d'alta qualitat. Amb la qualitat estricta,cada telèfon es provarà a fons abans de sortir de la fàbrica.
Q: Està bé imprimir el meu logotip als productes?
A:Sí. Si us plau, informeu-nos formalment abans de la nostra producció i confirmeu el disseny en primer lloc a partir de la nostra mostra.
P: Podeu produir un producte amb el color que trieu?
A: Sí, podem fabricar productes en diferents colors, però pot haver-hi quantitats mínimes o recàrrecs aplicables.
P: Oferiu un servei d'instal·lació?
A: No, no instal·lem productes, però són molt senzills d'instal·lar, si us plau, poseu-vos en contacte amb nosaltres si no esteu segurs.
P: Quan puc rebre el vostre pressupost?
A: En 12 hores
P: Com et puc pagar?
A: Molts mètodes convenients per triar: Paypal, T/T, L/C.
Etiquetes populars: Telèfon industrial VoIP Telèfon SIP, Xina, fabricants, proveïdors, fàbrica, empresa, marques, compra, productes d'alta{0}}alta qualitat
Enviar la consulta
Potser també t'agrada
-

Telèfon de panell de línia directa SIP VoIP resisten...
-

Telèfon resistent a la intempèrie a l'aire lliure
-

Telèfons impermeables industrials en línia directa
-

Telèfon d'emergència exterior JR102-SC
-

Telèfon de marcatge automàtic impermeable amb llum J...
-

Telèfon de línia directa impermeable amb llum JR101-...







