Telèfon fix d'escriptori de xarxa sense fil SIP/4G/WiFi
S'admeten punts d'accés Wi-Fi de 4 GB de veu VoLTE, que permet trucades de veu basades en el trànsit. Suport de ràdio FM, SMS, suport de targeta SIM MP3 per reduir les trucades. Suport per a targetes SD
Descripció
Telèfon fix d'escriptori de xarxa sense fil SIP/4G/WiFi
JEl telèfon fix R401-GP és especialment adequat per a mercats verticals com ara l'hostaleria, la salut, el comerç al detall, el govern, els mitjans de comunicació i l'entreteniment, on crea oportunitats per a les comunicacions com a part contextual de les aplicacions de flux de treball.
- S'admeten punts d'accés Wi-Fi
- Veu VoLTE de 4 GB, que permet trucades de veu basades en el trànsit
- Admet ràdio FM, SMS, MP3
- Suport de la targeta SIM per reduir les trucades
- Suport per a targetes SD
Funcions principals
Funció de dades d'alta velocitat WCDMA i GPRS
Funció de veu i amplia la funció de l'agenda telefònica i els registres de trucades
Anses de suport o trucades mans lliures
Admet l'identificador de trucades, el desviament de trucades, l'espera de trucada, la retenció de trucades, les trucades a tres bandes
Donar suport als serveis de trucades d'emergència
Suport SMS
Admet la comunicació del port USB (tipus A) i l'ordinador, i l'actualització del programari
Admet mòdem USB Plug & Play
Admet menús en anglès i espanyol, forma d'entrada i tipus de lletra
Proporcioneu despertador, calendari, calculadora, rellotge mundial, eines pràctiques d'aplicació
Suport per a 6 tecles de marcatge ràpid definides per l'usuari
Amb bateria recarregable

Especificacions tècniques
Telèfon fix d'escriptori de xarxa sense fil SIP/4G/WiFi
| Article | Especificació |
| Mida LCD | 2.4 |
| LCD color | Color |
| Plataforma | Spreadtrum 9820e |
| Xarxa | 4G All-Netcom (ajustat per a diferents països i regions) |
Freqüència |
FDD-LTE: B1/B3/B7/B20/B28A |
| TDD-LTE: B38/B39/B40/B41 | |
| WCDMA: B1/B2/B5/B8 | |
| GSM: B2/B3/B5/B8 | |
| WIFI | Suport IEE802.11b/g/n |
| Bluttooth | Bl 4.0 |
| Pila | 1000 mAh |
| Antena | TNC extern o antena integrada |
| Font d'alimentació | Entrada micro USB de 5V |
Funció principal |
Punt d'accés WIFI, veu VoLTE, MP3 Ràdio FM, SMS, fer/rebre trucades, |
| Mans lliures, marcatge ràpid, desviament de trucades, previsió del temps, etc | |
| Interfície d'antena | Antena integrada/TNC desmuntable (opcional) |
| En espera | En espera: 120 hores de temps de conversa<> |
| Font d'alimentació | DC 5V/1A |
| Pila | 3,7 V/1000 mAh |
| Accessoris | Bobina de cable, auricular, adaptador de corrent, bateria de reserva, manual d'usuari |

Etiquetes populars: Telèfon fix d'escriptori de xarxa sense fil sip/4g/wifi, Xina, fabricants, proveïdors, fàbrica, empresa, marques, comprar, productes d'alta qualitat
Enviar la consulta
Potser també t'agrada
-

Telèfon robust per a la sala de seguretat JR202-FK-a...
-

Telèfon d'escriptori sense fil WiFi 4G/VoIP en mode ...
-

Telèfon d'escriptori 4G/VoIP Mode dual-Xarxa Hotspot
-

Telèfon sense fil WiFi, telèfon d'escriptori de xarx...
-

Telèfon del servei bancari JR208-FK-VoIP
-

Teclat d'acer inoxidable amb 16 tecles JR-KP-09




