Telèfon SIP resistent amb teclat complet anti-sabotatge
Telèfon, Teclat metàl·lic complet (16 tecles), Color vermell (un altre color a demanda), Cos d'acer laminat en fred, Mida de la unitat: 248 * 195 * 132 (mm) Situat en un tancament d'acer laminat en fred anti-vandal-, tipus de muntatge-paret
Descripció
Telèfon SIP resistent amb teclat complet anti-sabotatge
És ideal per a l'ús a l'autopista, a part d'això, s'utilitza sovint en campus universitaris i universitaris, carrers, places públiques, aparcaments-, comissaries de policia, edificis exteriors, centres comercials, zones industrials i zones remotes.
- Telèfon de l'auricular, teclat metàl·lic complet (16 tecles), color vermell (un altre color a demanda), cos d'acer-laminat en fred,
- Mida de la unitat: 248 * 195 * 132 (mm)
- Situat en un tancament d'acer laminat en fred anti-vandal-, tipus de muntatge-paret

| Versió SIP/VoIP | |
| Marcació |
PoE o 12V DC |
| Font d'alimentació | -Inactiva: 1,5 W / -Activa: 1,8 W |
| Llamps / Transitoris | SIP 2.0 (RFC3261) |
| Programació | G.711 A/U, G.722 8000/16000, G.723, G.729 |
| To de trucada | Dúplex complet |
| M.T.B.F. | - 90~95dB(A) a una distància d'1 m / - 110dB(A) a una distància d'1 m (per a un altaveu de botzina extern) |
| Llamps / Transitoris | Calculat per tenir un MTBF superior a 50.000 hores d'ús |
| Condicions ambientals | |
| Tipus de protecció | IP 65 segons EN60529 |
| Temperatura de funcionament | -30 graus a +70 graus |
| Temperatura d'emmagatzematge | -40 graus a +75 graus |
| paquet | |
| Mida de la unitat: | 130*246*133 (mm) |
| Materials d'embalatge: | cotó perlat, cartró |
| Pes net: | 1,5 kg |
Especificació del producte
Telèfon SIP resistent amb teclat complet anti-sabotatge
★ Telèfon de cable blindat resistent al vandalisme
★ Comunicar-se per telèfon és clar i fort
★ Teclat impermeable i antivandàlic
★ Cos d'acer laminat en fred, forta protecció contra la violència


Aplicacions i visualització de projectes
Telèfon SIP resistent amb teclat complet anti-sabotatge
El telèfon SIP a prova de vandalisme JR207-FK PCB és ideal per a aparcaments, presons, andanes de ferrocarril/metro, hospitals, estacions de policia, caixers automàtics, estadis, edificis exteriors, etc.

Embalatge i lliurament
Telèfon SIP resistent amb teclat complet anti-sabotatge
| Mida de la unitat | 248 *195 *132 (mm) |
| Mida del cartró | 200 *300 *440 (mm) |
| Materials d'embalatge | Cotó perlat, cartró |
| Pes net | 2,5 KG |
| Pes brut | 3,5 KG |
| Port | Shenzhen, Guangdong | |||
| Temps d'execució (Si acabeu el pagament avui, la vostra comanda s'enviarà dins de la data de lliurament.) |
Quantitat (conjunts) | 1 | 2-500 | >500 |
| Est. Temps (Dies) | 2 | 25 | A negociar | |

Etiquetes populars: Telèfon anti-sabotatge amb teclat complet resistent, Xina, fabricants, proveïdors, fàbrica, empresa, marques, compra, productes de millor qualitat, d'alta-
Enviar la consulta
Potser també t'agrada
-

Telèfon de paret resistent per a cuina JR202-FK
-

Proveïdor de telèfons antivandàlics
-

Telèfon resistent al vandalisme, amb telèfon de pres...
-

Telèfon antivandàlic per banc / caixer automàtic JR2...
-

Telèfon de la presó / Telèfon del preso JR201-FK-VC
-

Sala d’intercanvi neta impermeable a l’habitació con...



